PRAWO KOSMETYCZNE - BRANŻA BEAUTY - MEDYCYNA ESTETYCZNA

Kancelaria Adwokacka zapewnia także pomoc prawną związaną z prawem kosmetycznym - zarówno przy wprowadzeniu i wycofaniu z obrotu produktu kosmetycznego, jak również w trakcie postępowań przed Państwową Inspekcją Sanitarną i Państwową Inspekcją Handlową. Udzielamy także wsparcia dotyczącego aspektów prawnych reklamy kosmetyków oraz ich prawidłowego oznakowania.

Prawo kosmetyczne Adwokat Łódź

Świadcząc obsługę prawną dla przedsiębiorców, szczególną uwagę skupiamy na obsłudze prawnej dla podmiotów z branży beauty, do których należą gabinety medycyny estetycznej, salony kosmetyczne i SPA oraz salony fryzjerskie i tatuażu. Skupiamy się na bieżącej działalności podmiotów sektora kosmetycznego – wskazujemy nie tylko rozwiązania w sprawach związanych z prowadzonym przedsiębiorstwem, ale i doradzamy jak odpowiednio prowadzić dokumentację placówki.

Adwokat Łódź - prawo kosmetyczne

W związku z szybkim rozwojem medycyny estetycznej dochodzimy także roszczeń za popełnione błędy w medycynie estetycznej, jak np. nieumiejętne powiększenie ust kwasem hialuronowym, nieprawidłowo przeprowadzona laseroterapia czy też podanie nadmiernej ilości toksyny botulinowej.

Zapraszamy do naszego biura

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Dominika Miśkiewicz

adwokat adres

ul. Piotrkowska 116 lok. 53
90-006 Łódź

NIP. 771 277 0146
REGON: 380621621

adwokat konto

86 1870 1045 2078 1066 1910 0001

rachunek bankowy Nest Bank