Adwokat Łódź

Decydując się na kontakt z Kancelarią w Łodzi uzyskasz profesjonalne wsparcie prawne kierowane dla Klientów indywidulanych jak i przedsiębiorców.

Zajmuję się przede wszystkim prawem medycznym i farmaceutycznym, posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej lekarzy oraz podmiotów leczniczych. Prowadzenie działalności leczniczej, jako działalności regulowanej, niesie ze sobą konieczność ciągłego dostosowywania się do zmieniających się przepisów. To także konieczność sprawnego poruszania się w przepisach dotyczących udostępniania dokumentacji medycznej, przepisach dotyczących wymagań sanitarno-higienicznych, czy też zarządzeń Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia.

Lekarze prowadzący indywidualne praktyki lekarskie stoją przed problemem związanym z zatrudnianiem innych lekarzy, przyjęciem na wizytę małoletniego bez obecności jego rodziców, czy też w jaki sposób mogą reklamować prowadzoną praktykę.

Pomoc prawna z zakresu prawa medycznego

Świadczona pomoc prawna przez Kancelarię Adwokacką w Łodzi obejmuje zatem nie tylko przygotowywanie umów dla lekarzy, ale i również sporządzanie opinii prawnych z zakresu prawa medycznego oraz bieżące wsparcie prawne.

W związku ze specjalizacją z prawa medycznego i farmaceutycznego i wieloletniego doświadczenia w zakresie obsługi prawnej w tym zakresie, zrodziła się potrzeba rozwinięcia działalności i nakierunkowanie jej także na zapewnienie wsparcia prawnego dla branży beauty.

Oferowana przez Kancelarię w Łodzi pomoc prawna dla gabinetów medycyny estetycznej i pozostałych gabinetów kosmetycznych to także reprezentacja w sprawach o odszkodowanie za błąd w medycynie estetycznej czy inny błędnie wykonany zabieg.

Decydując się na współpracę z Kancelarią, otrzymujesz pomoc doświadczonego adwokata z Łodzi, który szczegółowo przeanalizuje Twoją sprawę i zaproponuje optymalne rozwiązanie problemu, dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Do każdej sprawy podchodzę w sposób indywidualny i chętnie odpowiadam na pytania moich Klientów.

Zapraszam do kontaktu i na spotkanie w mieszczącej się w centrum Łodzi Kancelarii Adwokackiej.

Prawo Medyczne i Farmaceutyczne Adwokat Łódź
Zapraszamy do naszego biura

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Dominika Miśkiewicz

adwokat adres

ul. Piotrkowska 116 lok. 53
90-006 Łódź

NIP. 771 277 0146
REGON: 380621621

adwokat konto

86 1870 1045 2078 1066 1910 0001

rachunek bankowy Nest Bank